0272 215 34 44
ARÇELİK ANKASTRE


Hayatınıza lezzet katan ürünleri, mutfağınıza taşıyan Arçelik ankastre ürünlerdede İnsanların tercihi,Dünyanın en az enerji harcayan ve en sessiz ankastre ürünler, şık Tasarımlarıyla göreni kendine hayran bırakır.Onlarla modayı ne kadar iyi takip ettiğiniz mutfağınızdan anlaşılır.

Çünkü Arçelik, mutfağınız ve sizin için dünyanın enlerini üretir.

Dünyanın en az enerji harcayan ve en sessiz ankastre fırını: A sınıfından %30 daha az enerji harcayan ankastre fırın, faturanızı dert etmeden nefis yemekler hazırlamanızı sağlar. Ayrıca 43 dBA ses seviyesiyle fısıltı sessizliğinde çalışarak mutfağınıza huzur ve konfor katar.

Çünkü Arçelik, tasarıma sizin kadar önem verir.

Fashion Edition ankastre fırın, ocak ve davlumbaz; şık tasarımlarıyla göreni kendine hayran bırakır. Onlarla, modayı ne kadar iyi takip ettiğiniz mutfağınızdan anlaşılır.

Çekmeceli çözümler, ergonomik tasarımlarıyla hayatınızı kolaylaştırır. Çekmeceli ankastre bulaşık makinesi ve buzdolabı, kullanım kolaylığı ve konforu bir arada sunar.

Sıcak tutma çekmecesi: Fırınlarda yer alan sıcak tutma çekmecesi ile yemeğiniz her zaman sıcak kalır.

Çünkü Arçelik, sizin için en yeni teknolojileri üretir.

Surf teknolojisi: Aynı anda 3 farklı yemeği, kokuları birbirine karışmadan ve her tarafı eşit olarak pişirmenizi sağlayan Surf pişirme teknolojisiyle hem zamandan kazanabilir, hem de mutfakta mucizeler yaratabilirsiniz.

Buhar destekli / Steampower pişirme teknolojisi: Hamur işlerinin içini yumuşacık, dışını kabarık ve çıtır çıtır pişirerek, zor beğenenleri bile kalplerinden vurabilirsiniz.

Nano Cleanzone: Kir tutmayan Inox dış yüzeye sahip Nano Cleanzone fırının cam iç kapağı sayesinde, en güzel lezzetleri en hijyenik şekilde hazırlayabilirsiniz.

Bulaşık makineleri hızlı yıkama programlarıyla zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak hayatınızı kolaylaştırır.

Divide & Cool: Bölünebilir soğutma teknolojisi Divide & Cool, mutfağınızın farklı bölümlerine entegre edilebilen soğutucu ve dondurucu üniteleriyle mutfağın her kısmında sebze ve meyve muhafaza etmenizi sağlar. Mutfağın dışına monte edilen dış ünite sayesinde de gürültüyü dışarıda tutar.