0272 215 34 44
KURUMSAL
1990 yılında Arçelik Afyon yetkili satıcısı EMİN MOBİLYA olarak çıktığımız yola, 2011 yılında kurmuş olduğumuz ELİTE KLİMA VE İNŞAAT,DEKORASYON LTD.ŞTİ olarak devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet Hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.Sizlerle başladığımız bu yolculukta, kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri ,işbirliği çerçevesinde Ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.

Türkiye'nin iklimlendirme ürünlerinde lider markası Arçelik, en son teknoloji, çevreye duyarlı, enerji tasarruflu ticari klima cihazlarını yeni açılan AFYONKARAHİSAR Arçelik ELİTE Klima Mağazası'nda kullanıcılarının beğenisine sundu.

Tüm ürünlerin çalışabilir olarak sergilendiği yeni Arçelik ELİTE Klima Mağazası'nda yer alan VRS Multiace Klimalar, Arçelik'in sektördeki iddiasını pekiştiriyor.

2009 yılında pazara sunduğu değişken debili ticari klimalar ile bu alanda da pazar liderliğini hedefleyen Arçelik, yüksek verimli, sessiz ve bina otomasyon sistemleri ile uyumlu çalışan, bir dış üniteye 64 adet iç ünitenin bağlandığı ürün grubu VRS Multi Ace Sistemleri ile fark yaratıyor. VRS Multi Ace Sistemleri -20°C'de ısıtma ve 1.000 metreye varan borulama imkanı ile tasarımda esneklik, kullanımda konfor sağlıyor.

Arçelik, ısıtma - soğutma ve günlük kullanım sıcak suyu ihtiyacını tek bir kaynaktan sağlayan VRS Therma Green ısı pompasını pazara sundu. Mevcut fosil yakıtlı sistemlere göre çok daha ekonomik ve çevre dostu olan VRS Therma Green havadan suya ısı pompaları, yeni klima mağazasında teşhir ediliyor. Aynı zamanda Arçelik Klima Mağazası'nın ısıtma-soğutma ve kullanım sıcak suyu ihtiyaçları da bu sistemle karşılanıyor. Güneş enerji panellerinin eklenebildiği bu cihazlar, bir yandan enerji tasarrufunu artırırken, bir yandan da karbondioksit salınımını düşürüyor.

Arçelik ELİTE Klima Mağazası'nda öne çıkan bir diğer ürün grubu ise Inverter Multi Sistem. DC Inverter Kompresörlerin kullanıldığı bu klimalar, standart klimalara göre yaklaşık %50 daha az enerji tüketiyor. Çok sayıda iç üniteyi tek bir dış ünite ile çalıştırarak görüntü kirliliğini engelleyen Inverter Multi Sistemler, BLDC Fan motorları sayesinde çok sessiz çalışmakta ve düşük dış ortam sıcaklıklarında dahi verimli ısıtma yapabiliyor. Sunduğu montaj kolaylığı sayesinde özellikle yüksek binalar ve geniş mahallerde tasarımcı ve uygulamacılar tarafından tercih edilen bir teknoloji haline geldi.

Mutfak, günümüzün çağdaş yaşamında;

Yemeğin hazırlanma işlevinin ötesinde, yemeklerin yendiği, aile bireylerinin buluştuğu, sohbetlerin yapıldığı, kahve kokuları arasında günün yorgunluk ve streslerinin atıldığı özel bir yaşama alanı.

Tüm bu ihtiyaçlar ve beklentiler ışığında, ARÇELİK olarak mutfak tasarımlarımızı müşterilerimizin yaşam stillerine göre yeniden şekillendiriyoruz.

Avrupa mutfak sektöründe lider iki marka Arçelik hizmet kalitesi ve güvencesi ile mutfaklarınıza geldi. Evinize uygun modelleri Nobilia ve Spagnol Cucine markalarının modellerini inceleyerek seçebilirsiniz.

Dünyanın ünlü mutfak markaları Spagnol ve Nobilia, Arçelik güvencesi ve servis kalitesi ile sizlere sunuluyor. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek ve sizi özel kılacak mutfak ve ankastre cihazları Elite Klima Showroom da sizlerin beyenisine sunuluyor.

Yaşam kalitenizi artırmak, değer ve farklılık yaratmak...

Odak noktamız olan siz değerli müşterilerimiz için daima en iyi olanı sunmak, ürün ve hizmet anlayışımızla farklılık yaratarak sizlerin beklentilerini aşmak, mekanlarınıza değer katarak yaşam kalitenizi artırmak tüm çalışmalarımızın temelini oluşturmaktadır.